Megújult a Magyar Jégkorong szövetség honlapja! www.jegkorongszovetseg.hu / CLICK FOR NEW WEBSITE
Utánpótlás - Szupermini (U-8)
RÉSZTVEVŐK

2016-2017
 
SORSZÁM DÁTUM IDŐ HAZAI - VENDÉG EREDMÉNY
SZMINI1 2016.10.02 vasárnap 09:00 Pólus Pingvinek - Pólus Center
SZMINI4 2016.10.09 vasárnap 09:00 Pólus Pingvinek - Pólus Center
SZMINI3 2016.10.09 vasárnap 09:50 UTE - Újpesti Jégcsarnok
SZMINI2 2016.10.09 vasárnap 11:00 Dunaújvárosi Acélbikák - Dunaújváros
SZMINI5 2016.10.16 vasárnap 10:00 UTE - Újpesti Jégcsarnok
SZMINI6 2016.10.16 vasárnap 10:00 Győri NEMAK ETO HC - Győr
SZMINI7 2016.10.30 vasárnap 09:00 KMH - B csoport Tüskesátor
SZMINI8 2016.10.30 vasárnap 09:00 Gödi Betyárok - C csoport Pólus Center
SZMINI11 2016.11.06 vasárnap 09:00 KSI - BHG pálya
SZMINI10 2016.11.06 vasárnap 10:00 Győri NEMAK ETO HC - B csoport Győr
SZMINI12 2016.11.13 vasárnap 10:00 Vasas SC - Jégpalota
SZMINI14 2016.11.13 vasárnap 10:00 Gödi Betyárok - Pólus Center
SZMINI13 2016.11.13 vasárnap 11:00 Jégkert SE - Budai Jégpálya
SZMINI15 2016.11.20 vasárnap 10:00 Ajkai Óriások - C csoport Ajka
SZMINI16 2016.11.20 vasárnap 11:00 KMH - C csoport Tüskesátor
SZMINI9 2016.11.20 vasárnap 12:00 Debreceni HK - C csoport Debrecen
SZMINI18 2016.11.27 vasárnap 09:00 Veszprémi Jéglovagok - C csoport Veszprém
SZMINI19 2016.11.27 vasárnap 10:00 HC Kiskőrös - C csoport Kiskőrös
SZMINI17 2016.11.27 vasárnap 11:50 Debreceni HK - C csoport Debrecen
SZMINI20 2016.12.04 vasárnap 09:00 KMH - C csoport Tüskesátor
SZMINI21 2016.12.04 vasárnap 09:00 KSI - C csoport BHG pálya
SZMINI22 2016.12.11 vasárnap 10:00 Jászberényi SE - B csoport Jászberény
SZMINI24 2016.12.18 vasárnap 10:00 HC Kiskőrös - C csoport Kiskőrös
SZMINI25 2016.12.18 vasárnap 10:00 Ajkai Óriások - C csoport Ajka
SZMINI77 2016.12.28 szerda 11:45 MJSZ - A csoport (2) 8 csapat Városligeti Műjégpálya
SZMINI27 2017.01.08 vasárnap 09:00 Szigeti Bikák - B csoport (1) 6 csapat Szigetszentmiklós
SZMINI28 2017.01.08 vasárnap 09:00 Szent István Ált. Isk. - C csoport (1) 4 csapat Hatvan
SZMINI23 2017.01.08 vasárnap 10:00 Pólus Pingvinek - B-A (3) 6-6 csapat Csömöri tó
SZMINI79 2017.01.15 vasárnap 09:00 Jégoroszlánok - C csoport (1) 4 csapat Szigetszentmiklós
SZMINI30 2017.01.15 vasárnap 10:00 DVTK Jegesmedvék - B csoport (2) 8 csapat Miskolci Jégcsarnok
SZMINI31 2017.01.15 vasárnap 10:00 Szombathelyi Pingvinek - C csoport (2) Szombathely
SZMINI78 2017.01.15 vasárnap 10:01 Tatabányai PTSE Polipok - C csoport Tatabánya
SZMINI79 2017.01.21 szombat 13:30 MJSZ - A+B+C csoport (18) Városligeti Műjégpálya
SZMINI33 2017.01.22 vasárnap 10:00 Ajkai Óriások - C csoport (1) 5 csapat Ajka
SZMINI34 2017.01.22 vasárnap 10:00 White Sharks HC - C csoport (1) 4 csapat Kőbánya
SZMINI32 2017.01.22 vasárnap 11:30 Dunaújvárosi Acélbikák - B csoport (2) 8 csapat Dunaújváros
SZMINI35 2017.01.22 vasárnap 12:45 HK Spartak-Subotica - C csoport Szabadka
SZMINI82 2017.01.28 szombat 14:30 MJSZ - C csoport (2) 6 csapat Jégpalota
SZMINI81 2017.01.29 vasárnap 09:00 Szombathelyi Pingvinek - C csoport (1) 4 csapat Szombathely
SZMINI37 2017.01.29 vasárnap 09:10 KMH - B csoport (2) 8 csapat Tüskesátor
SZMINI36 2017.01.29 vasárnap 10:00 ifj Ocskay Gábor JA - A csoport (2) 8 csapat Székesfehérvár
SZMINI38 2017.01.29 vasárnap 10:00 BALU-T - C csoport (1) 4 csapat Baja
SZMINI39 2017.01.29 vasárnap 10:00 HC Kiskőrös - C csoport (1) 4 csapat Kiskőrös
SZMINI40 2017.02.05 vasárnap 09:00 Hatvan HC - C csoport (1) 4 csapat Hatvan
SZMINI41 2017.02.05 vasárnap 09:00 Szigeti Bikák - C csoport (1) 4 csapat Kőbánya
SZMINI42 2017.02.05 vasárnap 10:00 Egerszegi Titánok - C csoport (2) 8 csapat Zalaegerszeg
SZMINI50 2017.02.05 vasárnap 10:00 Szekszárdi JE - C csoport (1) 4 csapat Szekszárd
SZMINI43 2017.02.11 szombat 10:00 Pesterzsébeti HC - B csoport (2) 8 csapat Pesterzsébet
SZMINI44 2017.02.12 vasárnap 10:00 Veszprémi Jéglovagok - C csoport (1) 4 csapat Veszprém
SZMINI45 2017.02.12 vasárnap 10:00 BALU-T - C csoport (1) 4 csapat Baja
SZMINI46 2017.02.12 vasárnap 10:00 Ferencvárosi TC - C csoport (2) 8 csapat Népliget
SZMINI80 2017.02.12 vasárnap 10:00 Tatabányai PTSE Polipok - C csoport (2) 7 csapat Tatabánya
SZMINI84 2017.02.19 vasárnap 09:00 Jégoroszlánok - C csoport (1) 4 csapat Szigetszentmiklós
SZMINI26 2017.02.19 vasárnap 10:00 Táti Tigrisek - C csoport (1) 4 csapat Tát
SZMINI48 2017.02.19 vasárnap 10:00 Tisza Volán SC - B csoport (2) 8 csapat Szeged
SZMINI49 2017.02.19 vasárnap 10:00 Ajkai Óriások - C csoport (1) 5 csapat Ajka
SZMINI51 2017.02.19 vasárnap 10:00 Hatvani Gigászok - C csoport (1) 4 csapat Hatvan
SZMINI83 2017.02.19 vasárnap 10:00 Szekszárdi JE - C csoport (1) 4 csapat Szekszárd
SZMINI47 2017.02.19 vasárnap 11:45 Dunaújvárosi Acélbikák - A csoport (2) 8 csapat Dunaújváros
SZMINI85 2017.02.26 vasárnap 09:00 Hatvan HC - C csoport (1) 4 csapat Hatvan
SZMINI86 2017.02.26 vasárnap 10:00 Korcsolyázó DSE - C csoport (1) 5 csapat Szombathely
SZMINI53 2017.02.26 vasárnap 10:30 Pécsi Skacok - C csoport (2) 8 csapat Kaposvár
SZMINI52 2017.02.26 vasárnap 11:00 KMH - C csoport (2) 8 csapat Tüskesátor
SZMINI55 2017.02.26 vasárnap 11:00 Jégkert SE - B csoport (1) 4 csapat Budai Jégpálya
SZMINI88 2017.03.05 vasárnap 09:00 Soproni JSE - C csoport (1) 4 csapat Sopron
SZMINI56 2017.03.05 vasárnap 10:00 Ferencvárosi TC - B csoport (2) 8 csapat Népliget
SZMINI57 2017.03.05 vasárnap 10:00 MTK - C csoport (2) 8 csapat Pesterzsébet
SZMINI87 2017.03.05 vasárnap 11:45 DSC-SI - C csoport (2) 8 csapat Debrecen
SZMINI58 2017.03.12 vasárnap 09:30 Vasas SC - B csoport (2) 8 csapat Jégpalota
SZMINI59 2017.03.12 vasárnap 10:00 UTE - C csoport (2) 8 csapat Újpesti Jégcsarnok
SZMINI60 2017.03.12 vasárnap 11:30 Kaposvári SI - C csoport (2) 8 csapat Kaposvár
SZMINI89 2017.03.18 szombat 09:00 Veszprémi Jéglovagok - C csoport (1) 5 csapat Veszprém
SZMINI61 2017.03.19 vasárnap 10:00 UTE - C csoport Újpesti Jégcsarnok
SZMINI63 2017.03.19 vasárnap 10:00 White Sharks HC - C csoport Kőbánya
SZMINI90 2017.03.19 vasárnap 10:00 Pólus Pingvinek - C csoport (1) 4 csapat Pólus Center
SZMINI64 2017.03.19 vasárnap 11:30 Vasas SC - C csoport Jégpalota
SZMINI62 2017.03.19 vasárnap 17:00 Sportország SC - B csoport Újpesti Jégcsarnok
SZMINI29 2017.03.26 vasárnap 10:00 Jászberényi SE - B csoport (2) 8 csapat Jászberény
SZMINI65 2017.03.26 vasárnap 10:00 MAC Budapest - A csoport Kisstadion
SZMINI91 2017.03.26 vasárnap 10:00 Egerszegi Titánok - C csoport (2) 8 csapat Zalaegerszeg
SZMINI67 2017.03.26 vasárnap 10:01 UTE - C csoport Újpesti Jégcsarnok
SZMINI70 2017.03.26 vasárnap 11:00 Jégkert SE - B csoport Budai Jégpálya
SZMINI66 2017.03.26 vasárnap 12:00 MAC Budapest - B csoport Kisstadion
SZMINI69 2017.03.26 vasárnap 13:00 KMH - C csoport Tüskesátor
SZMINI54 2017.04.01 szombat 10:00 Kaposvári SI - B csoport (1) 4 csapat Kaposvár
SZMINI68 2017.04.01 szombat 10:00 Sportország SC - B csoport (2) 8 csapat Újpesti Jégcsarnok
SZMINI94 2017.04.01 szombat 10:00 Dunaújvárosi Acélbikák - C csoport (2) 8 csapat Dunaújváros
SZMINI93 2017.04.01 szombat 12:00 Pólus Pingvinek - A csoport (1) 4 csapat Pólus Center
SZMINI95 2017.04.02 vasárnap 09:00 Pólus Pingvinek - B csoport (1) 4 csapat Pólus Center
SZMINI71 2017.04.02 vasárnap 10:00 Sportország SC - C csoport (2) 8 csapat Újpesti Jégcsarnok
SZMINI96 2017.04.02 vasárnap 13:00 Pólus Pingvinek - C csoport (1) 4 csapat Pólus Center
SZMINI72 2017.04.09 vasárnap 10:00 Gepárd JE - B csoport (2) 8 csapat Gepárd Jégcsarnok
SZMINI97 2017.04.09 vasárnap 11:00 ifj Ocskay Gábor JA - C csoport (2) 8 csapat Székesfehérvár
SZMINI98 2017.04.15 szombat 10:30 ifj Ocskay Gábor JA - B csoport (2) 6 csapat Székesfehérvár
SZMINI92 2017.04.22 szombat 10:00 Győri NEMAK ETO HC - C csoport (1) 4 csapat Győr
SZMINI99 2017.04.23 vasárnap 10:00 Jászberényi SE - C csoport (2) 8 csapat Jászberény
SZMINI74 2017.04.23 vasárnap 11:00 MAC Budapest - C csoport (2) 8 csapat Kisstadion
SZMINI75 2017.04.23 vasárnap 11:00 Gepárd JE - C csoport (2) 8 csapat Gepárd Jégcsarnok
SZMINI100 2017.04.29 szombat 16:00 Gepárd JE - C csoport (2) 8 csapat Gepárd Jégcsarnok
SZMINI101 2017.04.30 vasárnap 10:00 Dunaújvárosi Acélbikák - C csoport (2) 8 csapat Dunaújváros
SZMINI73 2017.05.07 vasárnap 10:00 ESMTK Justitia - Pesterzsébet
SZMINI76 2017.05.28 vasárnap 09:00 Pólus Pingvinek - C csoport Pólus Center
SZMINI102 2017.05.28 vasárnap 11:30 Pólus Pingvinek - B csoport Pólus Center
SZMINI103 2017.05.28 vasárnap 15:00 Pólus Pingvinek - A csoport Pólus Center