MOL Liga - Menetrend/Tabella
2014-2015
Tabella
Statisztikák
Végeredmény
Alapszakasz
Negyeddöntők
Elődöntők
Döntő

MOL LIGA VÉGEREDMÉNY
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.





MOL Liga
Alapszakasz
DAB NZA BRA MIS HSC FTC UTE DHK M. 3p. 2p. 1p. 0p. +:- p
1. Dab.Docler
 
              - - - - - -:- -
2. HK Nové Zámky  
 
            - - - - - -:- -
3. ASC Corona Brasov    
 
          - - - - - -:- -
4. Miskolci Jegesmedvék      
 
        - - - - - -:- -
5. HSC Csíkszereda        
 
      - - - - - -:- -
6. Ferencvárosi TC          
 
    - - - - - -:- -
7. UTE            
 
  - - - - - -:- -
8. Debreceni HK              
 
- - - - - -:- -


 
SORSZÁM DÁTUM IDŐ HAZAI - VENDÉG EREDMÉNY (HELYSZÍN)
MOL 7 2014.09.17 szerda 18:00 UTE - HC Nové Zámky Újpesti Jégcsarnok
MOL 1 2014.09.19 péntek 18:00 HC Nové Zámky - HSC Csíkszereda Érsekújvár
MOL 2 2014.09.19 péntek 18:00 Dab.Docler - ASC Corona Brasov Dunaújváros
MOL 4 2014.09.19 péntek 18:00 Debreceni HK - UTE Debrecen
MOL 3 2014.09.19 péntek 18:30 Miskolci Jegesmedvék - Ferencvárosi TC Miskolci Jégcsarnok
MOL 6 2014.09.20 szombat 17:00 Ferencvárosi TC - ASC Corona Brasov Pesterzsébet
MOL 5 2014.09.20 szombat 19:00 Miskolci Jegesmedvék - HSC Csíkszereda Miskolci Jégcsarnok
MOL 8 2014.09.21 vasárnap 18:00 Dab.Docler - Debreceni HK Dunaújváros
MOL 9 2014.09.22 hétfő UTE - HSC Csíkszereda Újpesti Jégcsarnok
MOL 10 2014.09.22 hétfő 18:00 Debreceni HK - ASC Corona Brasov Debrecen
MOL 11 2014.09.23 kedd 18:00 HC Nové Zámky - Miskolci Jegesmedvék Érsekújvár
MOL 86 2014.09.23 kedd 18:00 Dab.Docler - Ferencvárosi TC Dunaújváros
MOL 13 2014.09.26 péntek Miskolci Jegesmedvék - UTE Miskolci Jégcsarnok
MOL 14 2014.09.26 péntek 19:00 Ferencvárosi TC - Debreceni HK Pesterzsébet
MOL 15 2014.09.27 szombat HSC Csíkszereda - Dab.Docler Csíkszereda
MOL 16 2014.09.27 szombat ASC Corona Brasov - HC Nové Zámky Brassó
MOL 17 2014.09.28 vasárnap HSC Csíkszereda - HC Nové Zámky Csíkszereda
MOL 18 2014.09.28 vasárnap ASC Corona Brasov - Dab.Docler Brassó
MOL 20 2014.09.28 vasárnap 18:00 Debreceni HK - Miskolci Jegesmedvék Debrecen
MOL 19 2014.09.28 vasárnap 18:30 UTE - Ferencvárosi TC Újpesti Jégcsarnok
MOL 21 2014.10.03 péntek 18:00 HC Nové Zámky - Debreceni HK Érsekújvár
MOL 33 2014.10.03 péntek 18:00 Dab.Docler - UTE Dunaújváros
MOL 23 2014.10.04 szombat ASC Corona Brasov - Miskolci Jegesmedvék Brassó
MOL 24 2014.10.05 vasárnap HSC Csíkszereda - Miskolci Jegesmedvék Csíkszereda
MOL 25 2014.10.05 vasárnap 17:00 Dab.Docler - HC Nové Zámky Dunaújváros
MOL 26 2014.10.05 vasárnap 19:00 Ferencvárosi TC - UTE Pesterzsébet
MOL 27 2014.10.07 kedd HSC Csíkszereda - ASC Corona Brasov Csíkszereda
MOL 28 2014.10.07 kedd 18:00 HC Nové Zámky - Ferencvárosi TC Érsekújvár
MOL 29 2014.10.07 kedd 18:00 UTE - Debreceni HK Újpesti Jégcsarnok
MOL 22 2014.10.10 péntek 18:00 UTE - Dab.Docler Újpesti Jégcsarnok
MOL 30 2014.10.10 péntek 18:00 Debreceni HK - HSC Csíkszereda Debrecen
MOL 31 2014.10.10 péntek 18:00 HC Nové Zámky - ASC Corona Brasov Érsekújvár
MOL 32 2014.10.10 péntek 19:00 Ferencvárosi TC - Miskolci Jegesmedvék Pesterzsébet
MOL 35 2014.10.11 szombat Miskolci Jegesmedvék - ASC Corona Brasov Miskolci Jégcsarnok
MOL 34 2014.10.11 szombat 18:00 Dab.Docler - HSC Csíkszereda Dunaújváros
MOL 36 2014.10.12 vasárnap 18:00 Debreceni HK - Ferencvárosi TC Debrecen
MOL 38 2014.10.13 hétfő 18:00 UTE - ASC Corona Brasov Újpesti Jégcsarnok
MOL 37 2014.10.13 hétfő 19:00 Ferencvárosi TC - HSC Csíkszereda Pesterzsébet
MOL 39 2014.10.14 kedd 18:00 Debreceni HK - HC Nové Zámky Debrecen
MOL 55 2014.10.14 kedd 18:00 Dab.Docler - Miskolci Jegesmedvék Dunaújváros
MOL 42 2014.10.17 péntek 18:00 HC Nové Zámky - UTE Érsekújvár
MOL 152 2014.10.17 péntek 19:00 Ferencvárosi TC - Miskolci Jegesmedvék Pesterzsébet
MOL 43 2014.10.19 vasárnap 18:30 UTE - Ferencvárosi TC Újpesti Jégcsarnok
MOL 45 2014.10.24 péntek Miskolci Jegesmedvék - Debreceni HK Miskolci Jégcsarnok
MOL 44 2014.10.24 péntek 18:00 HC Nové Zámky - Dab.Docler Érsekújvár
MOL 46 2014.10.25 szombat HSC Csíkszereda - Ferencvárosi TC Csíkszereda
MOL 47 2014.10.25 szombat ASC Corona Brasov - UTE Brassó
MOL 48 2014.10.26 vasárnap HSC Csíkszereda - UTE Csíkszereda
MOL 49 2014.10.26 vasárnap ASC Corona Brasov - Ferencvárosi TC Brassó
MOL 50 2014.10.26 vasárnap Miskolci Jegesmedvék - HC Nové Zámky Miskolci Jégcsarnok
MOL 51 2014.10.26 vasárnap 18:00 Debreceni HK - Dab.Docler Debrecen
MOL 52 2014.10.28 kedd ASC Corona Brasov - HSC Csíkszereda Brassó
MOL 53 2014.10.28 kedd 18:00 HC Nové Zámky - Debreceni HK Érsekújvár
MOL 74 2014.10.31 péntek 18:00 Dab.Docler - Miskolci Jegesmedvék Dunaújváros
MOL 54 2014.10.31 péntek 19:00 Ferencvárosi TC - HC Nové Zámky Pesterzsébet
MOL 56 2014.11.01 szombat HSC Csíkszereda - Debreceni HK Csíkszereda
MOL 57 2014.11.02 vasárnap ASC Corona Brasov - Debreceni HK Brassó
MOL 58 2014.11.02 vasárnap 17:00 Dab.Docler - Ferencvárosi TC Dunaújváros
MOL 59 2014.11.02 vasárnap 18:30 UTE - Miskolci Jegesmedvék Újpesti Jégcsarnok
MOL 60 2014.11.11 kedd 18:00 Dab.Docler - UTE Dunaújváros
MOL 63 2014.11.11 kedd 18:00 HC Nové Zámky - Miskolci Jegesmedvék Érsekújvár
MOL 61 2014.11.14 péntek 18:00 UTE - HSC Csíkszereda Újpesti Jégcsarnok
MOL 62 2014.11.14 péntek 18:00 Debreceni HK - ASC Corona Brasov Debrecen
MOL 64 2014.11.14 péntek 19:00 Ferencvárosi TC - Dab.Docler Pesterzsébet
MOL 93 2014.11.15 szombat Miskolci Jegesmedvék - ASC Corona Brasov Miskolci Jégcsarnok
MOL 92 2014.11.15 szombat 18:00 Dab.Docler - HSC Csíkszereda Dunaújváros
MOL 94 2014.11.16 vasárnap 18:00 Debreceni HK - HC Nové Zámky Debrecen
MOL 95 2014.11.16 vasárnap 19:00 Ferencvárosi TC - UTE Pesterzsébet
MOL 69 2014.11.17 hétfő 18:00 HC Nové Zámky - HSC Csíkszereda Érsekújvár
MOL 70 2014.11.17 hétfő 18:00 Dab.Docler - ASC Corona Brasov Dunaújváros
MOL 71 2014.11.18 kedd Miskolci Jegesmedvék - UTE Miskolci Jégcsarnok
MOL 72 2014.11.18 kedd 19:00 Ferencvárosi TC - Debreceni HK Pesterzsébet
MOL 40 2014.11.21 péntek Miskolci Jegesmedvék - Dab.Docler Miskolci Jégcsarnok
MOL 73 2014.11.21 péntek 18:00 HC Nové Zámky - Ferencvárosi TC Érsekújvár
MOL 75 2014.11.22 szombat HSC Csíkszereda - Debreceni HK Csíkszereda
MOL 76 2014.11.22 szombat ASC Corona Brasov - UTE Brassó
MOL 77 2014.11.23 vasárnap HSC Csíkszereda - UTE Csíkszereda
MOL 78 2014.11.23 vasárnap ASC Corona Brasov - Debreceni HK Brassó
MOL 79 2014.11.23 vasárnap 17:00 Dab.Docler - HC Nové Zámky Dunaújváros
MOL 90 2014.11.23 vasárnap 19:00 Ferencvárosi TC - Miskolci Jegesmedvék Pesterzsébet
MOL 81 2014.11.28 péntek 18:00 UTE - Ferencvárosi TC Újpesti Jégcsarnok
MOL 82 2014.11.28 péntek 18:00 Debreceni HK - Miskolci Jegesmedvék Debrecen
MOL 83 2014.11.29 szombat ASC Corona Brasov - HC Nové Zámky Brassó
MOL 84 2014.11.30 vasárnap HSC Csíkszereda - HC Nové Zámky Csíkszereda
MOL 85 2014.11.30 vasárnap 18:30 UTE - Miskolci Jegesmedvék Újpesti Jégcsarnok
MOL 12 2014.11.30 vasárnap 19:00 Ferencvárosi TC - Dab.Docler Pesterzsébet
MOL 87 2014.12.02 kedd ASC Corona Brasov - HSC Csíkszereda Brassó
MOL 80 2014.12.05 péntek Miskolci Jegesmedvék - Ferencvárosi TC Miskolci Jégcsarnok
MOL 88 2014.12.05 péntek 18:00 Debreceni HK - HSC Csíkszereda Debrecen
MOL 89 2014.12.05 péntek 18:00 HC Nové Zámky - ASC Corona Brasov Érsekújvár
MOL 91 2014.12.05 péntek 18:00 Dab.Docler - UTE Dunaújváros
MOL 65 2014.12.06 szombat Miskolci Jegesmedvék - HSC Csíkszereda Miskolci Jégcsarnok
MOL 66 2014.12.06 szombat 17:00 Ferencvárosi TC - ASC Corona Brasov Pesterzsébet
MOL 116 2014.12.07 vasárnap 18:00 Debreceni HK - Dab.Docler Debrecen
MOL 67 2014.12.07 vasárnap 18:30 UTE - HC Nové Zámky Újpesti Jégcsarnok
MOL 97 2014.12.08 hétfő 18:00 UTE - ASC Corona Brasov Újpesti Jégcsarnok
MOL 96 2014.12.08 hétfő 19:00 Ferencvárosi TC - HSC Csíkszereda Pesterzsébet
MOL 99 2014.12.09 kedd Miskolci Jegesmedvék - Debreceni HK Miskolci Jégcsarnok
MOL 98 2014.12.09 kedd 18:00 HC Nové Zámky - Dab.Docler Érsekújvár
MOL 100 2014.12.12 péntek 18:00 Debreceni HK - Ferencvárosi TC Debrecen
MOL 101 2014.12.12 péntek 18:00 HC Nové Zámky - UTE Érsekújvár
MOL 102 2014.12.13 szombat HSC Csíkszereda - Miskolci Jegesmedvék Csíkszereda
MOL 103 2014.12.13 szombat ASC Corona Brasov - Dab.Docler Brassó
MOL 104 2014.12.14 vasárnap HSC Csíkszereda - Dab.Docler Csíkszereda
MOL 105 2014.12.14 vasárnap ASC Corona Brasov - Miskolci Jegesmedvék Brassó
MOL 107 2014.12.14 vasárnap 18:30 UTE - Debreceni HK Újpesti Jégcsarnok
MOL 106 2014.12.14 vasárnap 19:00 Ferencvárosi TC - HC Nové Zámky Pesterzsébet
MOL 108 2014.12.23 kedd HSC Csíkszereda - ASC Corona Brasov Csíkszereda
MOL 109 2014.12.23 kedd 18:00 Dab.Docler - HC Nové Zámky Dunaújváros
MOL 110 2014.12.23 kedd 18:00 Debreceni HK - Miskolci Jegesmedvék Debrecen
MOL 111 2014.12.26 péntek ASC Corona Brasov - HSC Csíkszereda Brassó
MOL 112 2014.12.26 péntek Miskolci Jegesmedvék - Dab.Docler Miskolci Jégcsarnok
MOL 113 2014.12.26 péntek 18:00 Debreceni HK - UTE Debrecen
MOL 114 2014.12.28 vasárnap ASC Corona Brasov - Ferencvárosi TC Brassó
MOL 115 2014.12.28 vasárnap Miskolci Jegesmedvék - HC Nové Zámky Miskolci Jégcsarnok
MOL 68 2014.12.28 vasárnap 17:00 Dab.Docler - Debreceni HK Dunaújváros
MOL 117 2014.12.29 hétfő HSC Csíkszereda - Ferencvárosi TC Csíkszereda
MOL 118 2014.12.30 kedd 18:00 HC Nové Zámky - Debreceni HK Érsekújvár
MOL 119 2014.12.30 kedd 18:00 UTE - Dab.Docler Újpesti Jégcsarnok
MOL 120 2015.01.02 péntek 18:00 HC Nové Zámky - UTE Érsekújvár
MOL 156 2015.01.02 péntek 18:00 Debreceni HK - Ferencvárosi TC Debrecen
MOL 122 2015.01.03 szombat Miskolci Jegesmedvék - HSC Csíkszereda Miskolci Jégcsarnok
MOL 123 2015.01.03 szombat 18:00 Dab.Docler - ASC Corona Brasov Dunaújváros
MOL 126 2015.01.04 vasárnap Miskolci Jegesmedvék - HC Nové Zámky Miskolci Jégcsarnok
MOL 125 2015.01.04 vasárnap 18:00 Debreceni HK - ASC Corona Brasov Debrecen
MOL 124 2015.01.04 vasárnap 18:30 UTE - HSC Csíkszereda Újpesti Jégcsarnok
MOL 127 2015.01.04 vasárnap 19:00 Ferencvárosi TC - Dab.Docler Pesterzsébet
MOL 128 2015.01.06 kedd 18:00 HC Nové Zámky - HSC Csíkszereda Érsekújvár
MOL 130 2015.01.06 kedd 18:00 UTE - Miskolci Jegesmedvék Újpesti Jégcsarnok
MOL 161 2015.01.06 kedd 18:00 Dab.Docler - Debreceni HK Dunaújváros
MOL 129 2015.01.06 kedd 19:00 Ferencvárosi TC - ASC Corona Brasov Pesterzsébet
MOL 132 2015.01.09 péntek 18:00 HC Nové Zámky - Ferencvárosi TC Érsekújvár
MOL 133 2015.01.09 péntek 18:00 UTE - Debreceni HK Újpesti Jégcsarnok
MOL 134 2015.01.10 szombat HSC Csíkszereda - Dab.Docler Csíkszereda
MOL 135 2015.01.10 szombat ASC Corona Brasov - Miskolci Jegesmedvék Brassó
MOL 136 2015.01.11 vasárnap HSC Csíkszereda - Miskolci Jegesmedvék Csíkszereda
MOL 137 2015.01.11 vasárnap ASC Corona Brasov - Dab.Docler Brassó
MOL 138 2015.01.11 vasárnap 18:00 Debreceni HK - HC Nové Zámky Debrecen
MOL 139 2015.01.11 vasárnap 19:00 Ferencvárosi TC - UTE Pesterzsébet
MOL 140 2015.01.16 péntek 18:00 HC Nové Zámky - Miskolci Jegesmedvék Érsekújvár
MOL 141 2015.01.16 péntek 18:00 Dab.Docler - Ferencvárosi TC Dunaújváros
MOL 142 2015.01.17 szombat HSC Csíkszereda - Debreceni HK Csíkszereda
MOL 143 2015.01.17 szombat ASC Corona Brasov - UTE Brassó
MOL 144 2015.01.18 vasárnap HSC Csíkszereda - UTE Csíkszereda
MOL 145 2015.01.18 vasárnap ASC Corona Brasov - Debreceni HK Brassó
MOL 147 2015.01.18 vasárnap Miskolci Jegesmedvék - Dab.Docler Miskolci Jégcsarnok
MOL 146 2015.01.18 vasárnap 19:00 Ferencvárosi TC - HC Nové Zámky Pesterzsébet
MOL 148 2015.01.20 kedd HSC Csíkszereda - ASC Corona Brasov Csíkszereda
MOL 41 2015.01.23 péntek Miskolci Jegesmedvék - Ferencvárosi TC Miskolci Jégcsarnok
MOL 149 2015.01.23 péntek 18:00 Debreceni HK - HSC Csíkszereda Debrecen
MOL 150 2015.01.23 péntek 18:00 UTE - ASC Corona Brasov Újpesti Jégcsarnok
MOL 151 2015.01.23 péntek 18:00 HC Nové Zámky - Dab.Docler Érsekújvár
MOL 154 2015.01.24 szombat Miskolci Jegesmedvék - ASC Corona Brasov Miskolci Jégcsarnok
MOL 153 2015.01.24 szombat 18:00 Dab.Docler - HSC Csíkszereda Dunaújváros
MOL 155 2015.01.25 vasárnap 18:30 UTE - HC Nové Zámky Újpesti Jégcsarnok
MOL 121 2015.01.25 vasárnap 19:00 Ferencvárosi TC - Debreceni HK Pesterzsébet
MOL 158 2015.01.26 hétfő 18:00 HC Nové Zámky - ASC Corona Brasov Érsekújvár
MOL 157 2015.01.26 hétfő 19:00 Ferencvárosi TC - HSC Csíkszereda Pesterzsébet
MOL 159 2015.01.27 kedd 18:00 Dab.Docler - Miskolci Jegesmedvék Dunaújváros
MOL 160 2015.01.27 kedd 18:00 Debreceni HK - UTE Debrecen
MOL 162 2015.01.30 péntek Miskolci Jegesmedvék - UTE Miskolci Jégcsarnok
MOL 131 2015.01.30 péntek 18:00 Debreceni HK - Dab.Docler Debrecen
MOL 163 2015.01.31 szombat HSC Csíkszereda - HC Nové Zámky Csíkszereda
MOL 164 2015.01.31 szombat ASC Corona Brasov - Ferencvárosi TC Brassó
MOL 165 2015.02.01 vasárnap HSC Csíkszereda - Ferencvárosi TC Csíkszereda
MOL 166 2015.02.01 vasárnap ASC Corona Brasov - HC Nové Zámky Brassó
MOL 168 2015.02.01 vasárnap Miskolci Jegesmedvék - Debreceni HK Miskolci Jégcsarnok
MOL 167 2015.02.01 vasárnap 18:30 UTE - Dab.Docler Újpesti Jégcsarnok
 
 
SORSZÁM DÁTUM IDŐ HAZAI - VENDÉG EREDMÉNY (HELYSZÍN)
MOL 169 2015.02.10 kedd Alapszakasz 6. - Alapszakasz 3.
MOL 170 2015.02.10 kedd Alapszakasz 5. - Alapszakasz 4.
MOL 171 2015.02.13 péntek Alapszakasz 3. - Alapszakasz 6.
MOL 172 2015.02.13 péntek Alapszakasz 4. - Alapszakasz 5.
MOL 173 2015.02.14 szombat Alapszakasz 3. - Alapszakasz 6. ha kell
MOL 174 2015.02.14 szombat Alapszakasz 4. - Alapszakasz 5. ha kell
 
 
SORSZÁM DÁTUM IDŐ HAZAI - VENDÉG EREDMÉNY (HELYSZÍN)
MOL 175 2015.02.17 kedd Alapszakasz 1. - Negyeddöntő továbbjutó - R
MOL 176 2015.02.17 kedd Alapszakasz 2. - Negyeddöntő továbbjutó - J
MOL 177 2015.02.18 szerda Alapszakasz 1. - Negyeddöntő továbbjutó - R
MOL 178 2015.02.18 szerda Alapszakasz 2. - Negyeddöntő továbbjutó - J
MOL 179 2015.02.21 szombat Negyeddöntő továbbjutó - R - Alapszakasz 1.
MOL 180 2015.02.21 szombat Negyeddöntő továbbjutó - J - Alapszakasz 2.
MOL 181 2015.02.22 vasárnap Negyeddöntő továbbjutó - R - Alapszakasz 1.
MOL 182 2015.02.22 vasárnap Negyeddöntő továbbjutó - J - Alapszakasz 2.
MOL 183 2015.02.25 szerda Alapszakasz 1. - Negyeddöntő továbbjutó - R ha kell
MOL 184 2015.02.25 szerda Alapszakasz 2. - Negyeddöntő továbbjutó - J ha kell
MOL 185 2015.02.28 szombat Negyeddöntő továbbjutó - R - Alapszakasz 1. ha kell
MOL 186 2015.02.28 szombat Negyeddöntő továbbjutó - J - Alapszakasz 2. ha kell
MOL 187 2015.03.03 kedd Alapszakasz 1. - Negyeddöntő továbbjutó - R ha kell
MOL 188 2015.03.03 kedd Alapszakasz 2. - Negyeddöntő továbbjutó - J ha kell
 
 
SORSZÁM DÁTUM IDŐ HAZAI - VENDÉG EREDMÉNY (HELYSZÍN)
MOL 189 2015.03.07 szombat Elődöntő továbbjutó - J - Elődöntő továbbjutó - R
MOL 190 2015.03.08 vasárnap Elődöntő továbbjutó - J - Elődöntő továbbjutó - R
MOL 191 2015.03.11 szerda Elődöntő továbbjutó - R - Elődöntő továbbjutó - J
MOL 192 2015.03.12 csütörtök Elődöntő továbbjutó - R - Elődöntő továbbjutó - J
MOL 193 2015.03.15 vasárnap Elődöntő továbbjutó - J - Elődöntő továbbjutó - R ha kell
MOL 194 2015.03.18 szerda Elődöntő továbbjutó - R - Elődöntő továbbjutó - J ha kell
MOL 195 2015.03.21 szombat Elődöntő továbbjutó - J - Elődöntő továbbjutó - R ha kell