Megújult a Magyar Jégkorong szövetség honlapja! www.jegkorongszovetseg.hu
MOL Liga - Menetrend/Tabella
2016-2017
Tabella
Statisztikák
Végeredmény
Alapszakasz
Negyeddöntők
Elődöntők
Döntő

MOL LIGA VÉGEREDMÉNY
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.





MOL LIGA ALAPSZAKASZ ONLINE TABELLA

Hely Csapat M 3p. 2p. 1p. 0p. +/- Pont
1. DVTK Jegesmedvék 5 4 0 0 1 22 2 5:18 +2 2:12 9 12
3 44:49 +1 33:57 2
17 213:44 EQ 213:44 7
33:57 -1 44:49
2:12 -2 5:18
xx:xx PS xx:xx
2. UTE 6 4 0 0 2 24 1:34 +2 1:39 16 12
8 36:52 +1 39:18 3
16 280:37 EQ 280:37 12
39:18 -1 36:52
1:39 -2 1:34
xx:xx PS xx:xx 1
3. MAC Budapest 4 3 1 0 0 14 1:01 +2 0:15 6 11
5 24:15 +1 27:39 1
8 191:50 EQ 191:50 5
27:39 -1 24:15
0:15 -2 1:01
1 xx:xx PS xx:xx
4. Ferencvárosi TC 5 3 0 1 1 22 1 1:13 +2 0:42 13 10
7 23:57 +1 55:18 3
12 219:34 EQ 219:34 10
2 55:18 -1 23:57
0:42 -2 1:13
xx:xx PS xx:xx
5. Dunaújvárosi Acélbikák 5 3 0 0 2 16 9:51 +2 0:36 11 9
3 62:20 +1 23:58 3
11 203:15 EQ 203:15 8
2 23:58 -1 62:20
0:36 -2 9:51
xx:xx PS xx:xx
6. Debreceni HK 5 2 1 0 2 21 1 4:54 +2 12:26 11 8
5 35:02 +1 68:15 5
15 180:29 EQ 180:29 5
68:15 -1 35:02 1
12:26 -2 4:54
xx:xx PS xx:xx
7. Sport Club Csíkszereda 6 2 0 2 2 14 3:41 +2 5:23 2 27 8
4 54:17 +1 43:04 9
10 263:35 EQ 263:35 15
43:04 -1 54:17
5:23 -2 3:41
xx:xx PS xx:xx 1
8. ASC Corona Brasov 6 1 2 0 3 16 0:42 +2 2:51 17 7
7 50:55 +1 37:46 4
9 273:27 EQ 273:27 10
37:46 -1 50:55 3
2:51 -2 0:42
xx:xx PS xx:xx
9. Fehérvári Titánok 5 0 1 3 1 13 2 1:33 +2 2:25 18 5
3 33:51 +1 34:49 5
7 241:32 EQ 241:32 11
1 34:49 -1 33:51 2
2:25 -2 1:33
xx:xx PS xx:xx
10. Dunarea Galati 6 0 2 1 3 15 2:06 +2 6:07 3 26 5
2 32:42 +1 46:23 6
12 278:01 EQ 278:01 17
1 46:23 -1 32:42
6:07 -2 2:06
xx:xx PS xx:xx
11. HK Beograd 5 0 0 0 5 8 1 6:13 +2 3:30 2 31 0
2 54:44 +1 43:17 8
4 192:16 EQ 192:16 21
43:17 -1 54:44
3:30 -2 6:13
1 xx:xx PS xx:xx


MOL Liga
Alapszakasz
MAC MIS DAB DHK BRA SCC UTE GAL FTC TIT HKB M. 3p. 2p. 1p. 0p. +:- p
1. MAC Budapest
 
4:3       (2:1)     2:1     3 2 1 - - 8:5 8
2. DVTK Jegesmedvék  
 
        5:3 7:0       3 2 - - 1 15:7 6
3. Dunaújvárosi Acélbikák    
 
        4:2   5:2   2 2 - - - 9:4 6
4. Debreceni HK      
 
  14:2   (2:1)       2 1 1 - - 16:3 5
5. ASC Corona Brasov        
 
            3 1 1 - 1 9:7 5
6. Sport Club Csíkszereda          
 
          3 1 - 1 1 7:19 4
7. UTE         3:0  
 
        2 1 - - 1 6:5 3
8. Dunarea Galati              
 
      4 - 1 1 2 9:18 3
9. Ferencvárosi TC         (3:4)      
 
    2 - - 1 1 4:6 1
10. Fehérvári Titánok               (5:6)  
 
  2 - - 1 1 7:11 1
11. HK Beograd         1:5 3:4        
 
2 - - - 2 4:9 0


 
SORSZÁM DÁTUM IDŐ HAZAI - VENDÉG EREDMÉNY (HELYSZÍN) VIDEÓ
MOL 1 2016.09.09 péntek 17:30 HK Beograd - Sport Club Csíkszereda 3:4 (1:1, 1:1, 1:2)
MOL 2 2016.09.09 péntek 18:00 DVTK Jegesmedvék - Dunarea Galati 7:0 (1:0, 5:0, 1:0)
MOL 6 2016.09.09 péntek 18:30 Dunaújvárosi Acélbikák - Fehérvári Titánok 5:2 (4:1, 0:0, 1:1)
MOL 3 2016.09.09 péntek 19:00 MAC Budapest - Ferencvárosi TC 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
MOL 4 2016.09.10 szombat 17:30 HK Beograd - ASC Corona Brasov 1:5 (0:2, 1:3, 0:0)
MOL 5 2016.09.10 szombat 18:30 Debreceni HK - Dunarea Galati 2:1 hu. (0:1, 1:0, 0:0, 1:0)
MOL 7 2016.09.11 vasárnap 18:00 MAC Budapest - Sport Club Csíkszereda 2:1 bü. (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0)
MOL 8 2016.09.11 vasárnap 18:00 DVTK Jegesmedvék - UTE 5:3 (1:0, 0:2, 4:1)
MOL 9 2016.09.12 hétfő 18:00 Debreceni HK - Sport Club Csíkszereda 14:2 (5:1, 5:1, 4:0)
MOL 10 2016.09.12 hétfő 18:00 Ferencvárosi TC - ASC Corona Brasov 3:4 hu. (1:1, 0:1, 2:1, 0:1)
MOL 11 2016.09.12 hétfő 18:30 Fehérvári Titánok - Dunarea Galati 5:6 hu. (1:2, 2:1, 2:2, 0:1)
MOL 12 2016.09.13 kedd 18:00 UTE - ASC Corona Brasov 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
MOL 13 2016.09.13 kedd 18:30 Dunaújvárosi Acélbikák - Dunarea Galati 4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
MOL 15 2016.09.15 csütörtök 18:00 MAC Budapest - DVTK Jegesmedvék 4:3 (1:1, 2:0, 1:2)
MOL 16 2016.09.16 péntek 18:00 Debreceni HK - Dunaújvárosi Acélbikák 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
MOL 14 2016.09.16 péntek 19:00 Ferencvárosi TC - HK Beograd 10:2 (4:1, 1:1, 5:0)
MOL 18 2016.09.17 szombat 18:00 Sport Club Csíkszereda - Fehérvári Titánok 2:3 bü. (0:0, 2:0, 0:2, 0:0, 0:1)
MOL 17 2016.09.17 szombat 18:30 UTE - HK Beograd 8:1 (3:0, 4:1, 1:0)
MOL 19 2016.09.18 vasárnap 18:00 Dunarea Galati - Fehérvári Titánok 3:2 hu. (0:0, 0:1, 2:1, 1:0)
MOL 20 2016.09.18 vasárnap 18:00 DVTK Jegesmedvék - Debreceni HK 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
MOL 22 2016.09.18 vasárnap 18:00 Ferencvárosi TC - Dunaújvárosi Acélbikák 3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
MOL 21 2016.09.19 hétfő 18:00 UTE - MAC Budapest 1:6 (0:2, 0:3, 1:1)
MOL 23 2016.09.20 kedd 18:30 ASC Corona Brasov - Fehérvári Titánok 2:1 hu. (0:0, 0:0, 1:1, 1:0)
MOL 26 2016.09.23 péntek 17:30 HK Beograd - DVTK Jegesmedvék 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
MOL 28 2016.09.23 péntek 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - Debreceni HK 4:0 (3:0, 1:0, 0:0)
MOL 25 2016.09.23 péntek 18:30 ASC Corona Brasov - Ferencvárosi TC 3:5 (1:0, 0:3, 2:2)
MOL 24 2016.09.23 péntek 19:00 Sport Club Csíkszereda - UTE 1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
MOL 29 2016.09.24 szombat 18:00 Dunarea Galati - UTE 3:6 (2:3, 0:3, 1:0)
MOL 30 2016.09.24 szombat 18:00 Sport Club Csíkszereda - ASC Corona Brasov 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
MOL 33 2016.09.25 vasárnap 17:00 Debreceni HK - MAC Budapest Debrecen
MOL 32 2016.09.25 vasárnap 17:30 HK Beograd - Dunaújvárosi Acélbikák Belgrád
MOL 31 2016.09.25 vasárnap 18:00 Dunarea Galati - Ferencvárosi TC Galac
MOL 34 2016.09.26 hétfő 18:00 DVTK Jegesmedvék - Fehérvári Titánok Miskolci Jégcsarnok (M4 Sport)
MOL 35 2016.09.26 hétfő 18:30 ASC Corona Brasov - UTE Brassó
MOL 36 2016.09.26 hétfő 19:00 Sport Club Csíkszereda - Ferencvárosi TC Csíkszereda
MOL 27 2016.09.28 szerda 19:30 MAC Budapest - Fehérvári Titánok Tüskecsarnok
MOL 37 2016.09.29 csütörtök 18:00 Dunarea Galati - DVTK Jegesmedvék Galac
MOL 41 2016.09.30 péntek 18:00 Ferencvárosi TC - UTE Pesterzsébet (M4 Sport)
MOL 38 2016.09.30 péntek 18:30 Dunaújvárosi Acélbikák - HK Beograd Dunaújváros
MOL 39 2016.09.30 péntek 18:30 ASC Corona Brasov - Dunarea Galati Brassó
MOL 40 2016.09.30 péntek 18:30 Fehérvári Titánok - Debreceni HK Székesfehérvár
MOL 42 2016.10.01 szombat 18:00 Sport Club Csíkszereda - DVTK Jegesmedvék Csíkszereda
MOL 44 2016.10.01 szombat 18:00 MAC Budapest - HK Beograd Tüskecsarnok
MOL 43 2016.10.01 szombat 18:30 ASC Corona Brasov - Dunarea Galati Brassó
MOL 46 2016.10.02 vasárnap 18:00 MAC Budapest - Dunaújvárosi Acélbikák Tüskecsarnok
MOL 48 2016.10.02 vasárnap 18:00 Ferencvárosi TC - Debreceni HK Pesterzsébet
MOL 45 2016.10.02 vasárnap 18:30 ASC Corona Brasov - DVTK Jegesmedvék Brassó
MOL 47 2016.10.02 vasárnap 18:30 UTE - Fehérvári Titánok Újpesti Jégcsarnok
MOL 50 2016.10.07 péntek 17:30 HK Beograd - Dunarea Galati Belgrád
MOL 51 2016.10.07 péntek 18:30 Dunaújvárosi Acélbikák - UTE Dunaújváros
MOL 49 2016.10.07 péntek 19:00 MAC Budapest - ASC Corona Brasov Tüskecsarnok
MOL 52 2016.10.08 szombat 17:30 HK Beograd - Sport Club Csíkszereda Belgrád
MOL 53 2016.10.08 szombat 17:30 Fehérvári Titánok - ASC Corona Brasov Székesfehérvár
MOL 54 2016.10.08 szombat 18:30 DVTK Jegesmedvék - Debreceni HK Miskolci Jégcsarnok
MOL 56 2016.10.09 vasárnap 17:30 Fehérvári Titánok - Ferencvárosi TC Székesfehérvár
MOL 55 2016.10.09 vasárnap 18:00 MAC Budapest - Dunarea Galati Tüskecsarnok
MOL 57 2016.10.10 hétfő 18:00 UTE - Sport Club Csíkszereda Újpesti Jégcsarnok
MOL 58 2016.10.10 hétfő 18:00 Debreceni HK - ASC Corona Brasov Debrecen
MOL 59 2016.10.10 hétfő 19:00 Ferencvárosi TC - Dunarea Galati Pesterzsébet
MOL 60 2016.10.11 kedd 18:30 Dunaújvárosi Acélbikák - Sport Club Csíkszereda Dunaújváros
MOL 61 2016.10.11 kedd 18:30 DVTK Jegesmedvék - ASC Corona Brasov Miskolci Jégcsarnok
MOL 62 2016.10.13 csütörtök 18:30 ASC Corona Brasov - MAC Budapest Brassó
MOL 63 2016.10.14 péntek 17:30 HK Beograd - Ferencvárosi TC Belgrád
MOL 64 2016.10.14 péntek 18:00 Fehérvári Titánok - DVTK Jegesmedvék Székesfehérvár (M4 Sport)
MOL 65 2016.10.14 péntek 18:00 UTE - Dunaújvárosi Acélbikák Újpesti Jégcsarnok
MOL 66 2016.10.15 szombat 18:00 Dunarea Galati - MAC Budapest Galac
MOL 70 2016.10.16 vasárnap 17:00 Debreceni HK - UTE Debrecen
MOL 68 2016.10.16 vasárnap 17:30 HK Beograd - DVTK Jegesmedvék Belgrád
MOL 67 2016.10.16 vasárnap 18:00 Sport Club Csíkszereda - MAC Budapest Csíkszereda
MOL 69 2016.10.17 hétfő 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - Ferencvárosi TC Dunaújváros (M4 Sport)
MOL 71 2016.10.18 kedd 18:00 Dunarea Galati - Sport Club Csíkszereda Galac
MOL 75 2016.10.20 csütörtök 18:00 Debreceni HK - HK Beograd Debrecen
MOL 74 2016.10.21 péntek 18:00 Debreceni HK - Ferencvárosi TC Debrecen
MOL 72 2016.10.21 péntek 18:30 Fehérvári Titánok - HK Beograd Székesfehérvár
MOL 73 2016.10.21 péntek 18:30 ASC Corona Brasov - Sport Club Csíkszereda Brassó
MOL 77 2016.10.22 szombat 18:30 Dunaújvárosi Acélbikák - MAC Budapest Dunaújváros
MOL 78 2016.10.23 vasárnap 18:00 Sport Club Csíkszereda - ASC Corona Brasov Csíkszereda
MOL 76 2016.10.24 hétfő 18:00 UTE - Fehérvári Titánok Újpesti Jégcsarnok (M4 Sport)
MOL 80 2016.10.27 csütörtök 18:00 Sport Club Csíkszereda - Dunaújvárosi Acélbikák Csíkszereda
MOL 79 2016.10.27 csütörtök 18:30 ASC Corona Brasov - Fehérvári Titánok Brassó
MOL 82 2016.10.28 péntek 17:30 HK Beograd - MAC Budapest Belgrád
MOL 81 2016.10.28 péntek 18:00 Dunarea Galati - Dunaújvárosi Acélbikák Galac
MOL 84 2016.10.28 péntek 18:00 UTE - Debreceni HK Újpesti Jégcsarnok
MOL 83 2016.10.28 péntek 18:30 DVTK Jegesmedvék - Ferencvárosi TC Miskolci Jégcsarnok
MOL 85 2016.10.29 szombat 18:00 Dunarea Galati - Fehérvári Titánok Galac
MOL 89 2016.10.30 vasárnap 17:00 Debreceni HK - DVTK Jegesmedvék Debrecen
MOL 88 2016.10.30 vasárnap 17:30 HK Beograd - UTE Belgrád
MOL 86 2016.10.30 vasárnap 18:00 Sport Club Csíkszereda - Fehérvári Titánok Csíkszereda
MOL 90 2016.10.30 vasárnap 18:00 Ferencvárosi TC - MAC Budapest Pesterzsébet
MOL 87 2016.10.30 vasárnap 18:30 ASC Corona Brasov - Dunaújvárosi Acélbikák Brassó
MOL 91 2016.11.11 péntek 18:00 Dunarea Galati - DVTK Jegesmedvék Galac
MOL 94 2016.11.11 péntek 18:00 Debreceni HK - Fehérvári Titánok Debrecen
MOL 95 2016.11.11 péntek 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - UTE Dunaújváros
MOL 92 2016.11.11 péntek 19:00 Sport Club Csíkszereda - HK Beograd Csíkszereda
MOL 93 2016.11.11 péntek 19:00 MAC Budapest - Ferencvárosi TC Tüskecsarnok
MOL 96 2016.11.12 szombat 18:00 Dunarea Galati - HK Beograd Galac
MOL 100 2016.11.13 vasárnap 18:00 MAC Budapest - Dunaújvárosi Acélbikák Tüskecsarnok
MOL 97 2016.11.13 vasárnap 18:30 ASC Corona Brasov - DVTK Jegesmedvék Brassó
MOL 99 2016.11.13 vasárnap 18:30 UTE - Debreceni HK Újpesti Jégcsarnok
MOL 98 2016.11.14 hétfő 18:00 Fehérvári Titánok - Ferencvárosi TC Székesfehérvár (M4 Sport)
MOL 102 2016.11.14 hétfő 18:30 ASC Corona Brasov - HK Beograd Brassó
MOL 101 2016.11.14 hétfő 19:00 Sport Club Csíkszereda - DVTK Jegesmedvék Csíkszereda
MOL 103 2016.11.17 csütörtök 19:00 Sport Club Csíkszereda - Dunarea Galati Csíkszereda
MOL 105 2016.11.18 péntek 17:30 HK Beograd - Debreceni HK Belgrád
MOL 106 2016.11.18 péntek 18:30 Fehérvári Titánok - UTE Székesfehérvár
MOL 107 2016.11.18 péntek 18:30 DVTK Jegesmedvék - MAC Budapest Miskolci Jégcsarnok
MOL 104 2016.11.18 péntek 19:00 Sport Club Csíkszereda - Dunarea Galati Csíkszereda
MOL 108 2016.11.18 péntek 19:00 Ferencvárosi TC - Dunaújvárosi Acélbikák Pesterzsébet
MOL 109 2016.11.20 vasárnap 17:30 HK Beograd - Fehérvári Titánok Belgrád
MOL 111 2016.11.20 vasárnap 18:00 MAC Budapest - UTE Tüskecsarnok
MOL 112 2016.11.20 vasárnap 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - DVTK Jegesmedvék Dunaújváros
MOL 110 2016.11.20 vasárnap 18:30 Debreceni HK - Ferencvárosi TC Debrecen
MOL 113 2016.11.21 hétfő 18:00 Dunarea Galati - ASC Corona Brasov Galac
MOL 114 2016.11.22 kedd 18:00 Dunarea Galati - ASC Corona Brasov Galac
MOL 116 2016.11.25 péntek 17:30 HK Beograd - ASC Corona Brasov Belgrád
MOL 115 2016.11.25 péntek 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - Sport Club Csíkszereda Dunaújváros
MOL 117 2016.11.25 péntek 18:30 DVTK Jegesmedvék - UTE Miskolci Jégcsarnok
MOL 120 2016.11.26 szombat 16:30 Ferencvárosi TC - Debreceni HK Pesterzsébet
MOL 118 2016.11.26 szombat 17:30 Fehérvári Titánok - Sport Club Csíkszereda Székesfehérvár
MOL 119 2016.11.26 szombat 17:30 HK Beograd - Dunarea Galati Belgrád
MOL 121 2016.11.27 vasárnap 18:00 DVTK Jegesmedvék - ASC Corona Brasov Miskolci Jégcsarnok
MOL 122 2016.11.27 vasárnap 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - MAC Budapest Dunaújváros
MOL 123 2016.11.28 hétfő 18:00 Ferencvárosi TC - Sport Club Csíkszereda Pesterzsébet (M4 Sport)
MOL 124 2016.11.28 hétfő 18:00 Debreceni HK - ASC Corona Brasov Debrecen
MOL 125 2016.11.28 hétfő 18:30 Fehérvári Titánok - Dunarea Galati Székesfehérvár
MOL 127 2016.11.29 kedd 18:00 UTE - Dunarea Galati Újpesti Jégcsarnok
MOL 126 2016.11.29 kedd 19:00 MAC Budapest - Sport Club Csíkszereda Tüskecsarnok
MOL 128 2016.12.01 csütörtök 18:30 ASC Corona Brasov - Debreceni HK Brassó
MOL 130 2016.12.02 péntek 18:00 UTE - HK Beograd Újpesti Jégcsarnok
MOL 131 2016.12.02 péntek 18:30 DVTK Jegesmedvék - MAC Budapest Miskolci Jégcsarnok
MOL 129 2016.12.02 péntek 19:00 Sport Club Csíkszereda - Dunaújvárosi Acélbikák Csíkszereda
MOL 132 2016.12.02 péntek 19:00 Ferencvárosi TC - Fehérvári Titánok Pesterzsébet
MOL 134 2016.12.03 szombat 16:30 Ferencvárosi TC - HK Beograd Pesterzsébet
MOL 133 2016.12.03 szombat 18:00 Dunarea Galati - Debreceni HK Galac
MOL 135 2016.12.04 vasárnap 18:00 Dunarea Galati - Dunaújvárosi Acélbikák Galac
MOL 138 2016.12.04 vasárnap 18:00 MAC Budapest - Fehérvári Titánok Tüskecsarnok
MOL 136 2016.12.04 vasárnap 18:30 ASC Corona Brasov - Sport Club Csíkszereda Brassó
MOL 137 2016.12.05 hétfő 18:00 UTE - DVTK Jegesmedvék Újpesti Jégcsarnok (M4 Sport)
MOL 139 2016.12.05 hétfő 18:30 ASC Corona Brasov - Dunaújvárosi Acélbikák Brassó
MOL 140 2016.12.05 hétfő 19:00 Sport Club Csíkszereda - Debreceni HK Csíkszereda
MOL 141 2016.12.09 péntek 17:30 HK Beograd - MAC Budapest Belgrád
MOL 142 2016.12.09 péntek 18:00 Debreceni HK - DVTK Jegesmedvék Debrecen
MOL 143 2016.12.09 péntek 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - Fehérvári Titánok Dunaújváros
MOL 145 2016.12.10 szombat 18:00 Sport Club Csíkszereda - Ferencvárosi TC Csíkszereda
MOL 144 2016.12.10 szombat 18:30 ASC Corona Brasov - UTE Brassó
MOL 147 2016.12.11 vasárnap 17:30 HK Beograd - Debreceni HK Belgrád
MOL 146 2016.12.11 vasárnap 18:00 Dunarea Galati - Ferencvárosi TC Galac
MOL 148 2016.12.12 hétfő 18:00 DVTK Jegesmedvék - Dunaújvárosi Acélbikák Miskolci Jégcsarnok (M4 Sport)
MOL 149 2016.12.12 hétfő 18:00 Dunarea Galati - UTE Galac
MOL 151 2016.12.13 kedd 18:30 ASC Corona Brasov - Ferencvárosi TC Brassó
MOL 150 2016.12.13 kedd 19:00 Sport Club Csíkszereda - UTE Csíkszereda
MOL 154 2016.12.16 péntek 18:00 Debreceni HK - Dunaújvárosi Acélbikák Debrecen
MOL 152 2016.12.16 péntek 18:30 DVTK Jegesmedvék - HK Beograd Miskolci Jégcsarnok
MOL 153 2016.12.16 péntek 19:00 Ferencvárosi TC - MAC Budapest Pesterzsébet
MOL 155 2016.12.17 szombat 17:30 Fehérvári Titánok - HK Beograd Székesfehérvár
MOL 156 2016.12.18 vasárnap 17:30 Fehérvári Titánok - UTE Székesfehérvár
MOL 157 2016.12.18 vasárnap 18:00 Ferencvárosi TC - DVTK Jegesmedvék Pesterzsébet
MOL 158 2016.12.18 vasárnap 18:00 MAC Budapest - Debreceni HK Tüskecsarnok
MOL 172 2016.12.26 hétfő 17:30 Fehérvári Titánok - Debreceni HK Székesfehérvár
MOL 165 2016.12.27 kedd 18:00 UTE - Dunarea Galati Újpesti Jégcsarnok
MOL 163 2016.12.27 kedd 18:30 DVTK Jegesmedvék - Sport Club Csíkszereda Miskolci Jégcsarnok
MOL 164 2016.12.27 kedd 19:00 MAC Budapest - ASC Corona Brasov Tüskecsarnok
MOL 162 2016.12.28 szerda 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - Dunarea Galati Dunaújváros
MOL 161 2016.12.28 szerda 18:30 Fehérvári Titánok - ASC Corona Brasov Székesfehérvár
MOL 167 2016.12.29 csütörtök 18:00 UTE - Sport Club Csíkszereda Újpesti Jégcsarnok
MOL 171 2016.12.29 csütörtök 18:00 MAC Budapest - DVTK Jegesmedvék Tüskecsarnok
MOL 168 2016.12.30 péntek 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - ASC Corona Brasov Dunaújváros
MOL 169 2016.12.30 péntek 18:30 Debreceni HK - Dunarea Galati Debrecen
MOL 160 2016.12.30 péntek 19:00 Ferencvárosi TC - Sport Club Csíkszereda Pesterzsébet
MOL 159 2017.01.01 vasárnap 18:30 Debreceni HK - MAC Budapest Debrecen
MOL 166 2017.01.01 vasárnap 18:30 Fehérvári Titánok - Dunaújvárosi Acélbikák Székesfehérvár
MOL 173 2017.01.01 vasárnap 18:30 UTE - Ferencvárosi TC Újpesti Jégcsarnok
MOL 174 2017.01.06 péntek 18:30 DVTK Jegesmedvék - Dunaújvárosi Acélbikák Miskolci Jégcsarnok
MOL 175 2017.01.06 péntek 19:00 Ferencvárosi TC - Fehérvári Titánok Pesterzsébet
MOL 176 2017.01.06 péntek 19:00 MAC Budapest - Debreceni HK Tüskecsarnok
MOL 177 2017.01.08 vasárnap 17:30 HK Beograd - Ferencvárosi TC Belgrád
MOL 179 2017.01.08 vasárnap 17:30 Fehérvári Titánok - MAC Budapest Székesfehérvár
MOL 180 2017.01.08 vasárnap 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - Debreceni HK Dunaújváros
MOL 178 2017.01.08 vasárnap 18:30 UTE - DVTK Jegesmedvék Újpesti Jégcsarnok
MOL 181 2017.01.09 hétfő 17:30 HK Beograd - UTE Belgrád
MOL 183 2017.01.13 péntek 18:00 Debreceni HK - HK Beograd Debrecen
MOL 184 2017.01.13 péntek 18:00 UTE - Ferencvárosi TC Újpesti Jégcsarnok
MOL 185 2017.01.13 péntek 18:30 Fehérvári Titánok - DVTK Jegesmedvék Székesfehérvár
MOL 182 2017.01.13 péntek 19:00 Sport Club Csíkszereda - MAC Budapest Csíkszereda
MOL 186 2017.01.14 szombat 18:30 DVTK Jegesmedvék - HK Beograd Miskolci Jégcsarnok
MOL 187 2017.01.15 vasárnap 18:00 Dunarea Galati - MAC Budapest Galac
MOL 188 2017.01.15 vasárnap 18:30 Debreceni HK - Fehérvári Titánok Debrecen
MOL 189 2017.01.15 vasárnap 18:30 UTE - Dunaújvárosi Acélbikák Újpesti Jégcsarnok
MOL 190 2017.01.16 hétfő 18:30 ASC Corona Brasov - MAC Budapest Brassó
MOL 191 2017.01.17 kedd 18:00 Dunarea Galati - Sport Club Csíkszereda Galac
MOL 170 2017.01.17 kedd 18:30 DVTK Jegesmedvék - Ferencvárosi TC Miskolci Jégcsarnok
MOL 192 2017.01.19 csütörtök 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - ASC Corona Brasov Dunaújváros
MOL 194 2017.01.20 péntek 18:00 UTE - ASC Corona Brasov Újpesti Jégcsarnok
MOL 193 2017.01.20 péntek 18:30 Fehérvári Titánok - Sport Club Csíkszereda Székesfehérvár
MOL 195 2017.01.20 péntek 19:00 Ferencvárosi TC - Dunarea Galati Pesterzsébet
MOL 197 2017.01.21 szombat 18:00 MAC Budapest - Dunarea Galati Tüskecsarnok
MOL 196 2017.01.21 szombat 18:30 DVTK Jegesmedvék - Sport Club Csíkszereda Miskolci Jégcsarnok
MOL 199 2017.01.22 vasárnap 17:30 HK Beograd - Fehérvári Titánok Belgrád
MOL 198 2017.01.22 vasárnap 18:00 Ferencvárosi TC - ASC Corona Brasov Pesterzsébet
MOL 200 2017.01.22 vasárnap 18:00 MAC Budapest - UTE Tüskecsarnok
MOL 203 2017.01.23 hétfő 17:30 HK Beograd - Dunaújvárosi Acélbikák Belgrád
MOL 201 2017.01.23 hétfő 18:00 Debreceni HK - Sport Club Csíkszereda Debrecen
MOL 202 2017.01.23 hétfő 18:30 DVTK Jegesmedvék - Dunarea Galati Miskolci Jégcsarnok
MOL 204 2017.01.27 péntek 19:00 Sport Club Csíkszereda - HK Beograd Csíkszereda
MOL 205 2017.01.28 szombat 18:00 Dunarea Galati - HK Beograd Galac
MOL 207 2017.01.30 hétfő 18:00 Debreceni HK - UTE Debrecen
MOL 209 2017.01.30 hétfő 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - Ferencvárosi TC Dunaújváros
MOL 206 2017.01.30 hétfő 18:30 ASC Corona Brasov - HK Beograd Brassó
MOL 208 2017.01.30 hétfő 18:30 Fehérvári Titánok - MAC Budapest Székesfehérvár
MOL 210 2017.02.01 szerda 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - DVTK Jegesmedvék Dunaújváros
MOL 211 2017.02.02 csütörtök 18:30 ASC Corona Brasov - Debreceni HK Brassó
MOL 214 2017.02.03 péntek 18:30 DVTK Jegesmedvék - Fehérvári Titánok Miskolci Jégcsarnok
MOL 212 2017.02.03 péntek 19:00 MAC Budapest - HK Beograd Tüskecsarnok
MOL 213 2017.02.03 péntek 19:00 Ferencvárosi TC - UTE Pesterzsébet
MOL 215 2017.02.04 szombat 18:00 Dunarea Galati - Debreceni HK Galac
MOL 216 2017.02.04 szombat 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - HK Beograd Dunaújváros
MOL 220 2017.02.05 vasárnap 17:30 Fehérvári Titánok - Dunaújvárosi Acélbikák Székesfehérvár
MOL 217 2017.02.05 vasárnap 18:00 Sport Club Csíkszereda - Debreceni HK Csíkszereda
MOL 219 2017.02.05 vasárnap 18:00 Ferencvárosi TC - DVTK Jegesmedvék Pesterzsébet
MOL 218 2017.02.05 vasárnap 18:30 UTE - MAC Budapest Újpesti Jégcsarnok
 
 
SORSZÁM DÁTUM IDŐ HAZAI - VENDÉG EREDMÉNY (HELYSZÍN) VIDEÓ
MOL 221 2017.02.14 kedd ND1 -
MOL 222 2017.02.14 kedd ND2 -
MOL 223 2017.02.14 kedd ND3 -
MOL 224 2017.02.14 kedd ND4 -
MOL 225 2017.02.16 csütörtök ND1 -
MOL 226 2017.02.16 csütörtök ND2 -
MOL 227 2017.02.16 csütörtök ND3 -
MOL 228 2017.02.16 csütörtök ND4 -
MOL 229 2017.02.18 szombat ND1 -
MOL 230 2017.02.18 szombat ND2 -
MOL 231 2017.02.18 szombat ND3 -
MOL 232 2017.02.18 szombat ND4 -
MOL 233 2017.02.20 hétfő ND1 -
MOL 234 2017.02.20 hétfő ND2 -
MOL 235 2017.02.20 hétfő ND3 -
MOL 236 2017.02.20 hétfő ND4 -
MOL 237 2017.02.22 szerda ND1 - ha kell
MOL 238 2017.02.22 szerda ND2 - ha kell
MOL 239 2017.02.22 szerda ND3 - ha kell
MOL 240 2017.02.22 szerda ND4 - ha kell
MOL 241 2017.02.24 péntek ND1 - ha kell
MOL 242 2017.02.24 péntek ND2 - ha kell
MOL 243 2017.02.24 péntek ND3 - ha kell
MOL 244 2017.02.24 péntek ND4 - ha kell
MOL 245 2017.02.26 vasárnap ND1 - ha kell
MOL 246 2017.02.26 vasárnap ND2 - ha kell
MOL 247 2017.02.26 vasárnap ND3 - ha kell
MOL 248 2017.02.26 vasárnap ND4 - ha kell
 
 
SORSZÁM DÁTUM IDŐ HAZAI - VENDÉG EREDMÉNY (HELYSZÍN) VIDEÓ
MOL 249 2017.02.28 kedd ED1 -
MOL 250 2017.02.28 kedd ED2 -
MOL 251 2017.03.02 csütörtök ED1 -
MOL 252 2017.03.02 csütörtök ED2 -
MOL 253 2017.03.04 szombat ED1 -
MOL 254 2017.03.04 szombat ED2 -
MOL 255 2017.03.06 hétfő ED1 -
MOL 256 2017.03.06 hétfő ED2 -
MOL 257 2017.03.08 szerda ED1 -
MOL 258 2017.03.08 szerda ED2 -
MOL 259 2017.03.10 péntek ED1 - ha kell
MOL 260 2017.03.10 péntek ED2 - ha kell
MOL 261 2017.03.12 vasárnap ED1 - ha kell
MOL 262 2017.03.12 vasárnap ED2 - ha kell
 
 
SORSZÁM DÁTUM IDŐ HAZAI - VENDÉG EREDMÉNY (HELYSZÍN) VIDEÓ
MOL 263 2017.03.14 kedd D -
MOL 264 2017.03.16 csütörtök D -
MOL 265 2017.03.18 szombat D -
MOL 266 2017.03.20 hétfő D -
MOL 267 2017.03.22 szerda D - ha kell
MOL 268 2017.03.24 péntek D - ha kell
MOL 269 2017.03.26 vasárnap D - ha kell